درباره بازرگانی ریواس

شرکت بازرگانی ریواس با هدف توسعه تجارت گیاهان دارویی استان گلستان، درسال ۱۳۹۹ با ارائه محصولاتی همچون گیاهان دارویی روغن‌های گیاهی، عرقیجات و خشکبار فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت به مدیریت محمد کیا، کار خود را با تامین مواد اولیه شرکت‌های دیگر،عمده فروشان و بنک داران شهرهای مختلف با تکیه بر اصل صداقت در کار و قیمت منصفانه آغاز کرده و به سمت دورنمای خود که توسعه تجارت خارجی و صادرات گیاهان دارویی می‌باشد گام برمی‌دارد.

از آنجا که گیاهان دارویی خواص بسیار ارزشمندی در سلامتی دارند، به طوری که هم در طب سنتی و هم در طب پزشکی مورد استفاده فراوان قرار می گیرند، این شرکت سعی کرده مجموعه‌ای کامل از گیاهان ارگانیک با کیفیت ممتاز را ارائه نماید.

چشم انداز شرکت بازرگانی ریواس توسعه صادرات گیاهان دارویی ناب و ویژه و عرقیجات ممتاز به کشورهای اروپایی و سایر مناطق جهان است در این راستا بازرگانی “ریواس“با ارائه گیاهان دارویی با کیفیت بالا، کاملا ارگانیک و مطابق با نیازهای خاص مشتری تلاش در کسب حداکثری رضایت مخاطبین خود را دارد.

شنبه تا پنجشنبه ساعت ۸ الی ۱۸

چرا بازرگانی ریواس؟

هدف بازرگانی ریواس ترویج استفاده از گیاهان دارویی ارگانیک و سالم و با کیفیت و استانداردها بین المللی به منظور ایجاد سلامتی در میان کلیه اعضاء یک جامعه و آشتی با طبیعت است. این شرکت به حفظ ارزش های خود مانند کیفی سازی محصولات، مشتری مداری، اعتماد و اطمینان، و توسعه پایدار، متعهد است.

قیمت منصفانه

کیفیت بالا محصولات

مشتری مداری و تعهد به کار